Zapraszamy od 6.00 do 17.10, od poniedziałku do piątku.
Masz pytania? Zadzwoń
(85) 661 21 85
  • Rozwój w żłobeku
  • Żłobek Miejski Nr 6 w Białymstoku

NABÓR ELEKTRONICZNY  DO ŻŁOBKÓW MIEJSKICH

Od 7 kwietnia 2017 roku na witrynie https://zlobki.vulcan.net.pl/bialystok jest dostępny elektroniczny system naboru do żłobków miejskich funkcjonujących na terenie Miasta Białystok. Zasady rekrutacji wraz z wnioskiem o przyjęcie kandydata dostępne są w siedzibie i na stronie internetowej każdego żłobka miejskiego oraz w elektronicznym systemie naboru do żłobków.

 

 

 

W związku z utworzeniem Filii Żłobka Miejskiego Nr 3 w Białymstoku znajdującej się u zbiegu ulic I. Mościckiego i J. K. Kluka informujemy, że w dniu 01.10.2020 r. w Systemie Rekrutacji Elektronicznej firmy Vulcan zostanie uruchomiona możliwość zmiany preferencji z obecnej na nowo utworzoną placówkę z zachowaniem pierwotnej daty akceptacji złożonego wniosku. W tym celu w dniach od 01.10.2020 r. do 18.10.2020 r. należy:

  1. Zalogować się w Systemie Rekrutacji Elektronicznej Vulcan na koncie dziecka.
  2. Zmienić preferencję poprzez wybór Filii żłobka.
  3. Zatwierdzić wybór.

Wydrukować wniosek po zmianach, podpisać i dostarczyć w formie papierowej do siedziby Żłobka Miejskiego Nr 3 przy ul. Wasilkowskiej 4

    W związku z rozpoczęciem rekrutacji do Filii Żłobka Miejskiego nr 3 (siedziba u zbiegu ulic Mościckiego i Kluka) Dyrektor Żłobka Miejskiego Nr 6 w Białymstoku informuje, że  I etap rekrutacji odbędzie się w terminie 1 – 16.10.2020 r. i polegać będzie na składaniu „Deklaracji przeniesienia dziecka” przez rodziców dzieci już uczęszczających do żłobka. Jeżeli rodzic chce przenieść swoje dziecko do nowej placówki powinien powiadomić o swoje decyzji dyrektora żłobka, do którego maluch obecnie uczęszcza oraz przesłać w formie skanu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  podpisaną deklarację.

 

 


 Zgłaszanie nieobecności powinno nastąpić  najpóźniej do godziny 8.00 pierwszego dnia nieobecności. W przypadku zgłoszenia po wskazanym wyżej terminie zwrot następować będzie od dnia następnego. Absencję można zgłaszać zarówno: telefonicznie, za pomocą sms: nr tel. 662 774 293, za pomocą poczty e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dzienna stawka żywieniowa wynosi 6,00 zł.