Zapraszamy od 6.00 do 17.10, od poniedziałku do piątku.
Masz pytania? Zadzwoń
(85) 661 21 85
 

NABÓR ELEKTRONICZNY  DO ŻŁOBKÓW MIEJSKICH

Od 7 kwietnia 2017 roku na witrynie https://zlobki.vulcan.net.pl/bialystok jest dostępny elektroniczny system naboru do żłobków miejskich funkcjonujących na terenie Miasta Białystok. Zasady rekrutacji wraz z wnioskiem o przyjęcie kandydata dostępne są w siedzibie i na stronie internetowej każdego żłobka miejskiego oraz w elektronicznym systemie naboru do żłobków. Rodzice, którzy złożyli wniosek o przyjęcie przed dniem 1 marca 2017 r.

Adres facebookowy grupy Starszaki I :

https://www.facebook.com/Starszaki-I-20182019-1250367121771160/

 

Adres facebookowy grupy Starszaki II:

 https://www.facebook.com/biedronkizUpalnej/?fref=ts

Drodzy Rodzice! W związku z zaistniałą sytuacją prosimy o chwilowe wstrzymanie się z opłatami za żłobek. Najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu otrzymają Państwo drogą e-mail lub sms informacje o kwotach do zapłaty. Życzymy dużo zdrowia!

W związku z sytuacją epidemiologiczną i w trosce o bezpieczeństwo pracowników żłobka apelujemy o ograniczenie wizyt w placówce. Prosimy o kontakt poprzez pocztę elektroniczną i telefon. Przypominamy o konieczności stosowania podstawowych zasad higieny i prosimy o zachowanie rozsądku w obliczu zagrożenia epidemią. Osoby, które chcą złożyć wniosek o przyjęcie do żłobka powinny zgłosić telefonicznie wprowadzenie wniosku do systemu. Podpisany wniosek donieść do placówki w późniejszym terminie.Administracja Żłobka Miejskiego Nr 6  czynna od pon- pt w godz. 7.00- 15.00.

Z powodu sytuacji epidemiologicznej panującej w Polsce, dotyczącej rozprzestrzeniania się koronowirusa,  na podstawie zaleceń Rządu  Dyrektor Żłobka Miejskiego nr 6 w Białymstoku informuje o przedłużeniu  zamknięcia placówki do dnia 10 kwietnia 2020 r.
 

 

 

 

 

 

Z uwagi na  zmianę  sposobu rozliczania nieobecności   dziecka w żłobku informujemy,  iż   zgłaszanie nieobecności następować będzie najpóźniej do godziny 8.00 pierwszego dnia nieobecności. W przypadku zgłoszenia po wskazanym wyżej terminie zwrot następować będzie od dnia następnego. Absencję można zgłaszać zarówno: telefonicznie, za pomocą sms : nr tel.662 774 293, za pomocą poczty e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..               Dzienna stawka żywieniowa wynosi 5,00 zł.

Przypominamy, iż opłaty za pobyt dziecka w żłobku należy dokonywać wyłącznie przelewem (do 16-go każdego miesiąca) .