Zapraszamy od 6.00 do 17.10, od poniedziałku do piątku.
Masz pytania? Zadzwoń
(85) 661 21 85
  • Rozwój w żłobeku
  • Żłobek Miejski Nr 6 w Białymstoku

Departament Spraw Spolecznych Urzgdu Miejskiego w Białymstoku informuje,iż od godziny 12.00 w dniu 29 grudnia 2020 r, będzie uruchomiony elektroniczny systemrekrutacji do żlobków miejskich funkcjonujących na terenie Miasta Białystok.W związku z powyższym w celu rejestracj i dziecka należy skorzystać ze strony: https ://nabor.pcss.p/bialystok/zlobek .Dodatkowo informujemy, iż konta utworzone w systemie Vulcan będą aktywne w nowym systemie naborowym, natomiast będzie konieczna jedynie zmiana hasla.W najbliższych dniach otrzymają Państwo wiadomość przeslaną pocztą eleklronicznną instrukcją dotyczącą logowania w nowym systemie. Konta, które utracily ważność w dniach 18-3 1 grudnia 2020 r. zostaną automatycznie przedłużone o kolejny miesiąc

 

 

Drodzy Rodzice!

Zapraszamy na zebrania, które odbędą się w następujących terminach:

28.09.2021 r. g. 16.00 - Starszaki II

28.09.2021 r. g. 17.00 - Starszaki I

30.09.2021 r. g. 16.00 - Niemowlęta

30.09.2021 r. g. 17.00 - Raczki

Żłobek Miejski Nr 6 w Białymstoku podjął wyzwanie i przyłączył się do akcji „Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami”. Brawo nasze dzielne „Żyrafki” ;-) !!!!
Dziękujemy za nominację i kontynuujemy akcję wspólnie #challengeniebieskiemotyle2021
Nominujemy:
- Żłobek Miejski Nr 4 w Białymstoku
- Żłobek Miejski Nr 5 w Białymstoku
- Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna „Rozwiń Skrzydła”

Zapraszamy wyżej wymienionych do uczestnictwa w wyzwaniu zainicjowanym przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu.
Celem akcji jest poszerzanie świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom.
Jak przekazać taką iskierkę przyjaźni? To bardzo proste.

Wystarczy:
1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych)
2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg własnej inwencji twórczej np. „taniec motyla”
3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ważne żeby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia:„Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami” (nagrane lub napisane).
4. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym
5. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby
6. Na wykonanie zadania każdy Nominowany ma 48 godzin.
Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia


PHOTO 2021 06 22 12 00 501

 Zgłaszanie nieobecności powinno nastąpić  najpóźniej do godziny 8.00 pierwszego dnia nieobecności. W przypadku zgłoszenia po wskazanym wyżej terminie zwrot następować będzie od dnia następnego. Absencję można zgłaszać zarówno: telefonicznie, za pomocą sms: nr tel. 662 774 293, za pomocą poczty e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dzienna stawka żywieniowa wynosi 6,00 zł.